FMJ OÜ raamatupidajate  Tartu kontor asub Tartu kesklinnas, Tasku keskuse ja Ahhaa keskuse vahel, aadress Kaluri 2, 4. korrus.


Riina Oja
Pearaamatupidaja
riina@fmj.ee

Riina on meie Tartu kontori tugisammas, alates sellest ajast kui ta FMJ-ga liitus – 2011. aasta lõpus. Riina on sõbralik ja toetav kaaslane, kes oskab töötada nii üksi kui meeskonnas. Ta on hästi põhjalik ja korrektne ning tema tööd toetab tugevalt Tartu Ülikooli kõrgharidus majanduses. Riinal on väga palju põnevaid kogemusi raamatupidamises nii Eestist kui ka Ukrainast. Riinaga võib igal juhul luurele minna, sest ta saab hakkama igal juhul – talle meeldib käivitada ja luua uut, olla võtmetähtsusega osaline uue raamatupidamissüsteemi üles ehitamisel, samas talub ülihästi ka rutiini ja suudab edukalt ja kiiresti ületada ka ebamugavaid olukordi. Riina on täpne ja kindel raamatupidaja, kelle hoolde võib rahuliku südamega oma ettevõtte usaldada!


Liilian Joost
Raamatupidaja
liilian@fmj.ee

Liilian sattus FMJ-i praktikale 2015. aasta talvel. Pärast seda on ta meie õnneks meile ikka appi tulnud. Alates 2016. suvest töötab Liilian Riina assistendina, aga talle pole probleem ka ise pearaamatupidaja ülesandeid täita. Liilian on saanud väga hea hariduse Tartu Kutsehariduskeskusest, aga lisaks on ta väga hea raamatupidamistajuga.

Ta on uskumatult kiire ja täpne, töö lausa lendab tema käes. Liilian on hea loogilise mõtlemisega ja mitmekülgne inimene, kes jõuab palju. Liilian on raamatupidaja, kes ei tüüta kliente pisiasjadega, koostab kliendi eest aruanded ja otsib puuduolevad dokumendid ja klient saab tegeleda rõõmsalt oma ettevõttega!


Tiina Timmotalo
Pearaamatupidaja
tiina@fmj.ee

Tiina asus meile tööle 2017. aasta aprillis. Ta omab väga pikaajalist kogemust Tartu raamatupoodide juhtimisel,

ülesehitamise ja arendamisel. Seega igasugune asjaajamine, paberimajandus sh personalitöö, millele Tiina ka FMJ-s praegu väga suures osas keskendunud on, on tal väga käpas. Tiina on suurepärane meeskonnaliige, kes oskab näha lahendusi ja võimalusi ka keerulisemates olukordades. Seda kõike toetab ka Tartu Ülikooli kõrgharidus ettevõttemajanduses.

Tiinast on praeguseks hetkeks saanud FMJ personaliarvestuse ekspert. Seega kui soovite, et teie töötajate lepingud, töötasude arvestus, tööajaarvestuse tabelid, tööohutusealane juhendamine jne, oleks korras, siis võtke ühendust!

 

 

Olete alati teretulnud!